fundacja fundacje
pomoc opp
fundacja fundacje
pomoc opp
fundacja fundacje
pomoc opp
baza firm baza firm
 


Zaproszenie na konferencję od Wielkiego Serca

2012-09-28
Zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji poświęconej dzieciom z zespołem Downa

Wszystkich zainteresowanych kształceniem dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji poświęconej dziecku z zespołem Downa i jego miejscu w przedszkolu i szkole ogólnodostępnej z uwzględnieniem wieloaspektowości tego zagadnienia, zorganizowanej przez Katedrę Pedagogiki i Psychologii Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej oraz Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół Osób z Zespołem Downa "Wielkie Serce".

Konferencja odbędzie się 28-29 września 2012 r. w Parkhotel Vienna w Bielsku-Białej– pierwszy dzień będzie poświęcony wspomaganiu rozwoju oraz edukacji dziecka z zespołem Downa, z uwzględnieniem postępowania logopedycznego oraz uwarunkowań medycznych, drugi to cześć warsztatowa.

Konferencja jest skierowana do nauczycieli, logopedów, terapeutów i rodziców – osób, odpowiedzialnych za wielospecjalistyczne wsparcie dziecka z zespołem Downa, szanujących jego indywidualność oraz respektujących jego możliwości i potrzeby.

Program konferencji oraz kartę zgłoszenia wraz z warunkami uczestnictwa można pobrać na stronie ATH oraz stronie stowarzyszenia www.wielkie-serce.pl

Wszelkich dodatkowych informacji udzielają Dr Joanna Skibska 600 260 506 (ATH) Małgorzata Martyniak 662 374 490 (Stowarzyszenie Wielkie serce)

 
baza firm   baza firm

Portal współfinansowany ze środków PFRON
Copyright 2009 by Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"
organizacja pożytku publicznego 1%  przekaż nam procent podatku


Jesteś 2439430 osoba odwiedzającą tą stronę

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
by Ebiuro.pl